W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu


ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych


tel.: +48 74 641 92 00,

       +48 74 641 92 01
fax: +48 74 641 92 02


e-mail: pwsz@pwsz.com.pl


E-PUAP link do Platformy : e-puap
Adres skrytki e-puap : https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/PWSZASWalbrzych 

Kontakt

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu


ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych


tel.: +48 74 641 92 00,

       +48 74 641 92 01
fax: +48 74 641 92 02


e-mail: pwsz@pwsz.com.pl


E-PUAP link do Platformy : e-puap
Adres skrytki e-puap : https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/PWSZASWalbrzych 

Administracja Uczelni

XML

Treść

Sekretariat Rektora
mgr Małgorzata Śmigielska 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 108 
tel.: 74 641 92 00   fax: 74 641 92 02 , e-mail: pwsz@pwsz.com.pl

Kancelaria Ogólna 
Anna Łukomska
ul. Zamkowa 4, pokój nr 127 
tel.: 74 641 92 01, e-mail: kancelaria@pwsz.com.pl

Kwestor, zastępca Kanclerza
mgr Agnieszka Sobkowska 
tel.: 74 641 92 40, e-mail: asobkowska@pwsz.com.pl

Kwestura 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 303-304

mgr Edyta Mirek 
tel.: 74 641 92 21, e-mail: emirek@pwsz.com.pl 
mgr Beata Janik 
tel.: 74 641 92 21, e-mail: janik@pwsz.com.pl
mgr Anna Szpila 
tel.: 74 641 92 22, e-mail: aszpila@pwsz.com.pl

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Pracowniczych
ul. Zamkowa 4, pokój nr 306

mgr Renata Komorowska
tel.: 74 641 92 27, e-mail: kadry@pwsz.com.pl

Katarzyna Pokrętowska 
tel.: 74 641 92 27, e-mail: kpokretowska@pwsz.com.pl

Biuro Praktyk Studenckich i Karier 
ul. Zamkowa 4, pok. nr 307

mgr Mirosława Nikodemska mnikodemska@pwsz.com.pl
mgr Marta Sawicka msawicka@pwsz.com.pl
tel.: 74 641 92 34 

Promocja
ul. Zamkowa 4, pokój nr 308
dr Agata Buczak
tel. 74 641 92 08, e-mail: promocja@pwsz.com.pl

Dział Administracji 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 301 

Kierownik Działu Administracji
mgr inż. Marek Lubczyński 
tel.: 74 641 92 19, e-mail: lubczynski@pwsz.com.pl
mgr Kamila Wójcik 
tel.: 74 641 92 32, e-mail: wojcik@pwsz.com.pl 
mgr Beata Mierzejewska
tel.: 74 641 92 18, e-mail: bmierzejewska@pwsz.com.pl

Informatycy
ul. Zamkowa 4, pokój nr 313
Sylwester Legut 
tel.: 74 641 92 44, e-mail: slegut@pwsz.com.pl
mgr inż. Mateusz Łangowski
tel.: 74 641 92 44, e-mail: mlangowski@pwsz.com.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane