Administracja Uczelni

Sekretariat Rektora
mgr Małgorzata Śmigielska
ul. Zamkowa 4, pokój nr 108
tel.: 74 641 92 00
fax: 74 641 92 02 , e-mail: pwsz@pwsz.com.pl

Kancelaria Ogólna
mgr Marta Sawicka 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 127
tel.: 74 641 92 01, e-mail: kancelaria@pwsz.com.pl

Kwestor, zastępca Kanclerza
mgr Agnieszka Sobkowska
tel.: 74 641 92 40, e-mail: asobkowska@pwsz.com.pl
 
Kwestura
ul. Zamkowa 4, pokój nr 303-304

mgr Edyta Mirek
tel.: 74 641 92 21, e-mail: emirek@pwsz.com.pl


mgr Beata Janik

tel.: 74 641 92 21, e-mail: janik@pwsz.com.pl


mgr Anna Szpila

tel.: 74 641 92 22, e-mail: aszpila@pwsz.com.pl

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Pracowniczych
mgr Renata Komorowska
ul. Zamkowa 4, pokój nr 306
tel.: 74 641 92 27, e-mail: kadry@pwsz.com.pl

Dział Administracji

ul. Zamkowa 4, pokój nr 301

Kierownik Działu Administracji
:
mgr inż. Marek Lubczyński
tel.: 74 641 92 19, e-mail: lubczynski@pwsz.com.pl


mgr Kamila Wójcik
tel.: 74 641 92 32, e-mail: wojcik@pwsz.com.pl

mgr Beata Mierzejewska
tel.: 74 641 92 18, e-mail: bmierzejewska@pwsz.com.pl

Informatycy:
ul. Zamkowa 4, pokój nr 307

Sylwester Legut
tel.: 74 641 92 44, e-mail: slegut@pwsz.com.pl

mgr inż. Mateusz Łangowski

tel.: 74 641 92 44, e-mail: mlangowski@pwsz.com.pl

Promocja:
ul. Zamkowa 4, pokój nr 308
mgr Agata Buczak
tel. 74 641 92 08, e-mail: promocja@pwsz.com.pl

metryczka


Wytworzył: Rafał Pszczolarski (13 kwietnia 2007)
Opublikował: Rafał Pszczolarski (13 kwietnia 2007, 10:07:33)

Ostatnia zmiana: Marek Lubczyński (1 lipca 2020, 13:27:56)
Zmieniono: edycja treści

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 14616