Administracja Uczelni

Sekretariat Rektora
mgr Małgorzata Śmigielska
ul. Zamkowa 4, pokój nr 108
tel.: 74/ 641-92-00
fax: 74/ 641-92-02 , e-mail: pwsz@pwsz.com.pl

Kancelaria Ogólna
mgr Marta Sawicka 
ul. Zamkowa 4, pokój nr 127
tel.: 74/ 641-92-01, e-mail: kancelaria@pwsz.com.pl

Kwestor, zastępca kanclerza
mgr Agnieszka Sobkowska
tel.: 74/ 641-92-40, e-mail: asobkowska@pwsz.com.pl
 
Kwestura
ul. Zamkowa 4, pokój nr 303-305

mgr Edyta Mirek
tel.: 74/ 641-92-21, e-mail: emirek@pwsz.com.pl


mgr Beata Janik

tel.: 74/ 641-92-21, e-mail: janik@pwsz.com.pl


mgr Anna Szpila

tel.: 74/ 641-92-22, e-mail: aszpila@pwsz.com.pl

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Pracowniczych
mgr Renata Komorowska
ul. Zamkowa 4, pokój nr 308

tel.: 74/ 641-92-27, e-mail: kadry@pwsz.com.pl

Dział Administracji

ul. Zamkowa 4, pokój nr 301

Kierownik
:
mgr inż. Marek Lubczyński
tel.: 74/641-92-19, e-mail: lubczynski@pwsz.com.pl


mgr Kamila Wójcik
tel.: 74/641-92-32, e-mail: wojcik@pwsz.com.pl

mgr Beata Mierzejewska
tel.: 74/641-92-18, e-mail: bmierzejewska@pwsz.com.pl

mgr Edward Szewczak 
tel.: 74/641-92-08, e-mail: szewczak@pwsz.com.pl

Informatycy:
Sylwester Legut
tel.: 74/641-92-44, e-mail: slegut@pwsz.com.pl

mgr inż. Mateusz Łangowski

tel.: 74/641-92-44, e-mail: mlangowski@pwsz.com.pl








Wytworzył: Rafał Pszczolarski (13 kwietnia 2007)
Opublikował: Rafał Pszczolarski (13 kwietnia 2007, 10:07:33)

Ostatnia zmiana: Marek Lubczyński (8 października 2018, 14:10:35)
Zmieniono: aktualizacja treści

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 13172

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij